dzhmil (dzhmil) wrote,
dzhmil
dzhmil

Заповідник даунів

s640x480Я в своєму житті неодноразово зустрічався із мешканцями Донбасу, який недаремно одержав в українців прізвище ДАУНбасу, і всякий раз їм дивувався. Адже з людьми їх споріднює хіба прямоходіння – решта ознак відсутня. Якісь підступні, ниці й водночас нахабні, хамовиті створіння. Навіть мови в них нема. Вони більше за все на світі бояться, що в них відберуть «русскій язик», у той саме час з усього арсеналу російської мови вони краще за все володіють тільки матюками.

Вони неспроможні навіть власні міста назвати по-російськи грамотно: сумнозвісний Слов’янськ іменують «СлАвянском» – із наголосом на першому складі (довелося довгий час перебувати з одним з уродженців цієї дивовижної дірки на мапі світу, то він з піною в роті відстоював, що вимовляти треба саме так).

Слов’янськ тут не сам один. Місто Сніжне (російською Снежное) місцеві йменують усякій логіці всупереч «СнежнОе». Тоді вже і місто Южное вони називають, мабуть, «ЮжнОе», не інакше.

Скажете, дрібниці. А по-моєму – це найперша ознака повної інтелектуальної деградації. Не знати назви міста, в якому народився й виріс! І ця наволоч щось там вимагає від решти України, не дає спокою іншим уже котрий тиждень. Ясно, що там баламутять кацапи-диверсанти, але було ж де й баламутити! Чомусь у нас в Дніпропетровську нема нічого подібного.

Недаремно й сам Золотий Батон, не проти ночі буде згаданий, народився і, так би мовити, сформувався саме тут, отже, воістину, спасибі мешканцям Донбасу за такого «президента».


very good counter


WebCounter For Free
Tags: грязь Москви, контрпропаганда, окупація, хворий мозок
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment