OUN badge

dzhmil

А ми тую Червону Калину підіймемо...

Русская пословица не даром молвицца
OUN badge
dzhmil
Как аукнется, так и откликнется.


Кураєва про Гундяєва
OUN badge
dzhmil
Не люблю Кураєва, бо він москаль-шовініст, і в МП працює на ролі "дисидента", якому дозволено різати правду.
Так би мовити, моспархат з людським обличчям.
Але правда від того не стає менше правдою. Шмалити, так шмалити. У гадючому кублі тільки такі взаємовідносини.

https://www.facebook.com/diak.kuraev/posts/1486503238044432:0

Римский папа опять изуверски унизил нашего Патриарха!

Только наш местный Понтифик закатил образцово-показательный Юбилеище - с получением орденов, со сбором всех подчиненных ему епископов, с чередой банкетов и серией снятых про Юбиляра фильмов...

И тут его римский коллега отметил свой 80-летний юбилей тем, что позавтракал с бездомными.

Восемь бездомных (​​четверо итальянцев, двое румын, молдаванин и перуанец) подарили Папе три подсолнуха.

Это, он, иезуит, специально смиренным притворяется назло настоящему, московскому Святейшему! Все делает, лишь бы контраст был разительней и смешнее! Наверно, не может простить, что наш Святейший чаще с самим Путиным встречается! Вот и завидует...


Санта Клаус, єпископ Мирлікійський
OUN badge
dzhmil
Святий Миколай, єпископ Мирлікійський, допомагав бідним і знедоленим інкогніто, не афішуючи свою добродійність, буквально підкидаючи мішечки з грошима у вікна, двері, а, можливо, й у комини.
З того й пішла традиція приписувати Санта Клаусу таємниче підкидання подарунків у той час, як ніхто не бачить.
Чому ж ховався Санта? Виключно тому, що пам’ятав слово Господа: «Коли ж твориш милостиню, то не труби перед собою, як лицеміри роблять у синагогах і на улицях, щоб славили їх люде; істинно кажу вам: вони мають уже собі нагороду. А ти, коли твориш милостиню, то нехай ліва рука, твоя не знає, що чинить права; нехай милостиня твоя буде в тайні, і Отець твій, що бачить в тайні, віддасть тобі явно» (Матф. 6:2-4).
Отак і святий Миколай волів краще бути невпізнаним, ніж отримувати славослів’я від людей та робити фотосесії з подарунками.


Христос серед нас!
OUN badge
dzhmil
Людина без Христа, поза Христом – це Адам ветхий: до Боговтілення, до викупної Жертви Ісусової. На ньому прокляття смерті і печать гріха, змити які здатне лише й тільки одне в цілому світі - Кров Господа нашого Ісуса Христа.

Наразі сперечаються, коли ж правильно святкувати Різдво Христове: 25 грудня або 7 січня?
А яка різниця? Святкуйте його хоч просто зараз. Святкуйте його щодня!
Усі дати умовні. Хіба Господь не володар часу? Як наче сьогодні, просто зараз Христос не народився, чи треба шукати один спеціальний день, щоб про те сказати? Чи треба певний час, щоб тільки тоді славити Його? Як наче просто зараз Христос не воскрес, чи треба визначити собі спеціальний час, щоб тільки тоді нагадувати про те собі й людям?
Нема різниці: 7 січня, 25 грудня, березень, квітень, травень, папа Григорій, Юлій Цезар – це все минуще, як цвіт польовий, як порох земний, все марнота. Вічне тільки одне: Господь Христос народився, славімо Його нині, й повсякчас, і на віки віків! Христос воскрес – воістину воскрес, Він серед нас – і є, і буде повіки, амінь!


Не просто слова
OUN badge
dzhmil
Уся стрічка повна співчуттям мешканцям сирійського Алеппо. Кажуть, що така ж доля могла б спіткати Київ або Харків. Губляться в здогадках, чому російська армія цього не зробила в 2014 році? Від себе додам, що те ж саме російський генералітет планував зробити з Києвом 1992 року - є свідоцтва людей, які були поруч із генералом Грачовим, коли той пропонував Єльцину ввести війська до України, продублювавши таким чином січень 1918. Тоді замість Києва Грачов зруйнував Грозний. Тепер російські війська руйнують Алеппо. Цікаво, наскільки ніхто не бачить очевидного: від Києва і Харкова долю Алеппо і Грозного відвернув Христос. "За Богом бережену Україну нашу" - це не просто слова.


Москаль. Громадянин РФ
OUN badge
dzhmil
У цьому відео нема нічого принципово нового про москалів.
Але натомість тут присутня квінтесенція всього "русского", тому переглянути його, безперечно, варто.


По кому кукурікає Пєтухов?
OUN badge
dzhmil
Заступник міністра юстиції України на прізвище Пєтухов (дав же Бог прізвище!!) запропонував взяти в Нідерландів «квоту на арабів-біженців», щоб у такий спосіб «стати потрібними Европі» і отримати нарешті «безвізовий режим».

«Замість того, щоб ображатися на ЄС через перенесення рішення щодо безвізового режиму для України, треба шукати, як стати потрібними Європі.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міністра юстиції України Сергій Пєтухов».


Серйозно? Тобто цей Пєтухов пропонує те, від чого східноєвропейські країни ЕС (Польща, Угорщина, Румунія, Болгарія, країни Балтії) намагаються відкараскатися всіма силами. А Україна, на думку Пєтухова, значить, чекає з розпростертими обіймами! За всієї сучасної української етнічно-культурної, політичної та релігійної соломахи додати ще кілька сотень тисяч муслімів!Ні, зрозуміло, що за нестачею всього, що тільки може бути в усіх царинах суспільно-економічного життя (усе попилено й розкрадено різноманітними пєтуховими), Україні залишається бути хіба що територією для заховання всілякого непотребу з усього світу, свого роду евро-помийницею, але от щоб так відверто – «треба стати потрібними»… це якого лайна треба мати в голові? Це так не поважати самих себе… проте, про що це я, яка повага в пєтухових може бути до України?

Взагалі, вся істерика навколо безвізового режиму схожа на відволікаючий маси маневр. Про який безвізовий режим з ЕС можна говорити, коли відсутній візовий режим з РФ - країною-агресором? Там навіть нормального кордону нема, не те що якогось режиму... Заходилися будувати стіну з колючкою, метри три збудували та закинули цю тему й забули...

...Щоправда, наступного дня Пєтухов дав заднього.

Заступник міністра юстиції Сергій Петухов каже, що заява про допомогу Євросоюзу в розселенні сирійських біженців на території України була його особистою ініціативою.
«Для усунення будь-яких непорозумінь – це були мої особисті роздуми і пропозиції. Це не є планом міністерства чи якоюсь офіційною позицією».
Пєтухов додав, що не очікував такої гострої реакції з боку суспільства на його ідею.


Але ґрунт зондується, і це тільки початок.

Кацапові - кацапське
OUN badge
dzhmil
З москалями - можна розмовляти.

Тільки, не так, як з людьми, намагаючись спокійно аргументувати, доводити...

Бо будь-яка спроба людської розмови з ними закінчується дикими криками, маханням кулаками в повітрі, москальськими сльозами, кацапськими шмарклями, воланнями "а ти кто такой?!!" та т. п., у чому кожен може переконатися, спробувавши переглянути будь-яке кацап-ток-шоу, присвячене політиці, за участю українців, а те й поляків (напр. https://www.facebook.com/TimelikeNews/videos/1052750221518369/?pnref=story ).

Треба не так.

А так, як у цьому аудіо-запису.

Я особисто противник мата, але, як бачимо, з москалями можна тільки так. Тоді вони розуміють свою мову, і стуливши пельку, скиглячи, уповзають кудись у район параші, де їм саме місце.


Коли фотограф знає, що робити
OUN badge
dzhmil
Автор світлини - безперечно майстер своєї справи.


Американський друг Путіна
OUN badge
dzhmil


Республіканський кандидат спробував захистити свого російського друга від нападок Хіларі Клінтон.

Кандидат у президенти США від республіканців Дональд Трамп назвав недоречними різкі висловлювання своєї суперниці Хіларі Клінтон про президента Росії Володимира Путіна.

"Вона говорить дуже погані речі про Путіна", - сказав він в ході передвиборного мітингу в штаті Огайо, додавши, що такий підхід неправильний. "Ви можете бути крутою людиною, але все одно так себе вести не можна", - заявив Трамп (не можна критикувати священну корову, особливо, коли годуєшся з її цицьки).

За його словами, в інтересах США було б спробувати налагодити конструктивні відносини з Москвою. "Уявіть собі, що ми налагоджуємо стосунки з Росією. Це, приміром, дозволило б разом розібратися з ІДІЛ" (коштом України?).

Республіканець нагадав, що кандидат від демократів Хіларі Клінтон часто висловлює припущення, що Дональд Трамп якимось чином пов'язаний з Росією та її керівництвом. Він спробував запевнити, що це не так. "У мене немає зв'язків з Росією", - сказав він.

Раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп протягом своєї виборчої кампанії вів себе "екстравагантно", тому що він "представляє простих людей" і хоче донести свою ідею. "Він обрав шлях через серця виборців. Трамп веде себе екстравагантно, звичайно, ми це бачимо, але, я думаю, цьому є причина", - сказав Путін.


Очевидно, що Трамп має ідею фікс, наче з Росією можна вести розмову і співпрацювати, щоб подолати ісламський радикалізм, що Путін – "сильний лідер, але він буде мене поважати". Але проблема в тому, що Путін – воєнний злочинець, керівник держави-агресора, міжнародний терорист, коротко кажучи - бандит, а політика домовлянь із бандитами призводить відомо до чого. Дурні не вчаться на чужих помилках, треба обов'язково на своїх?

?

Log in